Корзина
12 отзывов
Винницапр. Юности, 18, оф. 507 (ТРЦ ДАСТОР)21021
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380679635082
+380
67
963-50-82
+380
43
269-32-00
Профессиональная экспертная оценка имущества

Професія - оцінювач, експерт з оцінки майна

Професія - оцінювач, експерт з оцінки майна

На сторінках нашого сайту ми багато уваги приділяємо усім різновидам експертної оцінки майна як безпосередньо у місті Вінниця та у Вінницькій області так і в загалом по  Україні: від оцінки нерухомості (квартир, будинків, землі) до оцінки обладнання, транспорту  та оцінки акцій. Але якось поза  увагою залишись ті фахівці-оцінювачі,  які безпосередньо займаються експертною оцінкою. 

Професія оцінювача, експерта з оцінки власності не менш складна і відповідальна, ніж інші професії, що стосуються сфери нерухомості,  економіки та звітності. Адже Оцінювач, експерт з оцінки власності,  повинен досконало знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Оці́нювач  — це фізична особа (громадянин України, іноземець або особа без громадянства), яка має базову або повну вищу освіту (бакалавр, спеціаліст або магістр за будь-якою спеціальністю), пройшла навчання на оцінювача у навчальному закладі, який уклав відповідну угоду про можливість навчання оцінювачів з Фондом державного майна України, та стажування протягом одного року у складі суб'єкта оціночної діяльності за відповідною(-ими) спеціалізацією(-ями), склала кваліфікаційний іспит та отримала кваліфікаційне свідоцтво оцінювача відповідно до вимог Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» №2658-ІІІ від 12.07.2001 р. Оцінювач з експертної грошової оцінки земельних ділянок це фізична особа (громадянин України, іноземець або особа без громадянства), яка має базову або повну вищу освіту (бакалавр, спеціаліст або магістр за будь-якою спеціальністю), пройшла навчання на оцінювача у навчальному закладі, який уклав відповідну угоду про співробітництво щодо професійної підготовки оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, та стажування протягом одного року у складі суб'єкта оціночної діяльності разом з оцінювачем з експертної грошової оцінки земельних ділянок, який має не менше ніж дворічний досвід практичної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок, отримали його позитивну рекомендацію, склала кваліфікаційний іспит та одержала кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок відповідно до вимог Закону України "Про оцінку земель" (№ 1378-IV від 01.12.2003) та Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" ( №2658-ІІІ від 12.07.2001 р.).

Іншими словами оцінювач — це математик,  який працює з формулами;  маркетолог, який досліджує ринок; економіст,  який веде розрахунки; юрист, який оформляє документи, — все в одній особі.

Необхідно опрацювати кіпу бухгалтерської та технычноъ документації, проаналізувати нинішній стан ринку і його тенденції, провести дослідницьку роботу по базах даних, вибрати методологію розрахунку експертної оцінки залежно від об'єкту. Одна справа оцінювати нерухомість на вторинному ринку,  зовсім інше ― визначати вартість збитку автотранспорту при ДТП.  Головне питання, на яке зобов'язаний відповісти оцінювач: "скільки?", а точність і аргументація відповіді покаже його компетентність.

Саме тому оцінювач повинен одночасно бути і фінансово і юридично освідченою людиною, тримати у полі зору економіко-політичне життя країни. Але, перш за все, оцінювач повинен бути експертом у той галузі, у якій він займається експертною оцінкою, мати аналітичний склад розуму,  систему знань, умінь і навичок та юридичне право здійснювати свою професійну діяльність.

Адже саме від їхнього фаху та досвіду залежить кінцевий результат цієї оцінки. Так, у нашій компанії працюють оцінювачі з досвідом роботи у сфері оцінки більш ніж десять років не тільки у місті Вінниця та Вінницькій області але і по всій Україні. Тому, звертаючись до нас в «ЦЕНТР ЕКСПЕРТНОЇ ОЦІНКИ» за послугами, Ви автоматично  звертаєтесь до фахового спеціаліста.

Кваліфікаційне свідоцтво оцінювача є документом, який підтверджує достатній фаховий рівень підготовки оцінювача за програмою базової підготовки для самостійного проведення оцінки майна. Форми кваліфікаційних свідоцтв оцінювача встановлюються Фондом державного  майна України. Право на отримання кваліфікаційного свідоцтва  набувають фізичні особи, які мають закінчену вищу освіту, пройшли  навчання за програмою базової підготовки та стажування протягом  одного року у складі суб'єкта оціночної діяльності разом з  оцінювачем, який має не менше ніж дворічний досвід практичної  діяльності з оцінки майна, отримали його позитивну рекомендацію та успішно склали кваліфікаційний іспит.  

В нашому центрі експертної оцінки можливо пройти практичне стажування після навчання на оцінювача.

Оцінювачі України своє професійне свято "День оцінювача" святкують 27 жовтня.